امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره غیر فعال

همایش (IMS (Internet Marketing Strategists  از سری همایش های استراتژیست های بازاریابی اینترنتی برتر جهان می باشد که همه ساله با حضور تعدادی بیشماری از متخصصین برتر وب ، IT و مدیران عامل ، فروش ، بازاریابی ، بازرگانی و تبلیغات برگزار می گردد . همواره در این سلسله همایش های استراتژیست های نخبه و برجسته اینترنت در جهان ضمن ارائه آخرین اطلاعات خود در این زمینه به بررسی جدیدترین مدل ها و تئوری کاربردی صنعت وب می پردازند.

این همایش در تاریخ های 14 و 15 دی ماه سال جاری در تهران،موسسه مطالعات بهره وری و منابع انسانی برگزار گردید که در آن مدیران عامل، مدیران فروش، مدیران بازاریابی و تبلیغات، اعضاء اتاق های بازرگانی،  مدیران بازرگانی، صادرکنندگان، طراحان وب سایت، سایت های فروش اینترنتی، متخصصین و مدیران وب سایت ها، مسئولین ITشرکتها و سازمانها، مراکز آموزشی وب و اینترنت، مراکز آموزشی کسب و کار حضوری فعال و اثربخش داشتند .

سخنرانان کلیدی این همایش عبارت بودند از :
مایکل لندر،رئیس آکادمی بازاریابی مستقیم و تعاملی اروپا
دکتر احمد روستا، عضو هیئت موسس انجمن بازاریابی ایران
ژاک دی وایلر ، استراتژیست بازاریابی اینترنتی در کمپانی های معظم جهان
اریک ورمیولن، عضو برجسته اتحادیه جهانی برند
ژان بقوسیان، مدرس درس Advanced Marketing در دوره MBA دانشگاه WWS مالزی
مسعود محمدی محقق و پژوهشگر در حوزه بازاریابی اینترنتی

 

در پنجمین دوره کنفرانس حسابداران و مدیران مالی ایران که یکی از بزرگترین گردهمایی های حسابداران و مدیران مالی در خاور میانه می باشد، شرکت توسعه نرم افزاری رقم سازان بعنوان تنها حامی بخش خصوصی حضور داشت.
این کنفرانس در روزهای 27 و 28 آذر ماه سال جاری در مرکز همایش‏های بین‏المللی صدا و سیما همراه با مراسم اعطای دومین دوره جایزه مدیریت مالی در محور ها و اهدافی شامل: نقش حسابداران و مدیران مالی در ارتقای عملکرد سازمان،نقش حسابداری و مدیرت مالی در توسعه اقتصادی،نقش مدیران مالی در توسعه و پیشرفت بنگاه‌های کشور،مدیریت سود از طریق تجدید ارائه صورت‌های مالی،محتوای اطلاعاتی صورتهای مالی- رابطه صورت‌های مالی با اهداف گزارشگری مالی و.... برگزار شد.


گفتنی است، در این همایش طیف های مختلف از بازار سرمایه کشور از جمله کارگزاران، مدیران مالی، حسابرسان، اساتید برجسته دانشکده های مدیریت و اقتصادی، سرمایه گذاران نهادی و ... حضور داشتند که به منظور تامین تخصصی نیازهای شرکت‌کنندگان در کنفرانس، اساتید داخلی و خارجی به ارائه سخنرانی و برگزاری کارگاه‌های آموزشی پرداختند.
شایان ذکر است، مدیران عامل و مالی شرکت های تولیدی و صنعتی، خدماتی، بانکی ایران و برخی از کارشناسان مالی بانک توسعه اسلامی از کشورهای مالزی و ترکیه نیز حضور داشتند.
در این کنفرانس شرکت توسعه نرم افزاری رقم سازان نسبت به معرفی دو بخش از محصولات خود اقدام نمود:

  •  معرفی سیستمهای برنامه ریزی منابع سازمانی (ERP)
  • معرفی سیستمهای وفاداری مشتریان (ERP)

 


همچنین صدور کارت کنفرانس و کنترل تردد توسط تیم همایشها و کنفرانسهای شرکت رقم سازان صورت پذیرفت.

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره غیر فعال

به اطلاع آن دسته از مشتریان محترم که مشمول استفاده از سامانه های فروشگاهی می باشند می رساند جهت تکمیل فرم های سامانه ثبت الکترونیکی صندوق ها و نرم افزار های فروش مراحل زیر را طی کنند:

1. از طریق درگاه tax.gov.ir وارد سایت سازمان امور مالیاتی کشور شوید.

2. گزینه "ثبت صندوق ونرم افزار فروش" را انتخاب کنید.

3. نام کاربری و رمز عبور را وارد نمایید.

4. پس از ورود و در مرحله دوم در قسمت نوع سامانه فروش گزینه "نرم افزار رایانه ای" را انتخاب کنید.

5. در مرحله سوم در قسمت نام شرکت تولید کننده نرم افزار گزینه "رقم سازان(پازار)" را انتخاب کنید .

 

- قابلیت ها : تمامی گزینه ها غیر از گزینه آخر انتخاب شود . برای گزینه" قابلیت تولید فایل الکترونیکی " فقط مشتریانی که اقدام به خرید کیت مالیات ارزش افزوده نموده اند انتخاب نمایند.

 - مشخصات فروشنده : در این بخش اطلاعات مربوط به فروشگاهی که نرم افزار را از آنجا خریداری نموده اید را وارد نمایید.