حضور رقم سازان بعنوان تنها حامی پنجمین کنفرانس حسابداران و مدیران مالی ایران

در پنجمین دوره کنفرانس حسابداران و مدیران مالی ایران که یکی از بزرگترین گردهمایی های حسابداران و مدیران مالی در خاور میانه می باشد، شرکت توسعه نرم افزاری رقم سازان بعنوان تنها حامی بخش خصوصی حضور داشت.
این کنفرانس در روزهای 27 و 28 آذر ماه سال جاری در مرکز همایش‏های بین‏المللی صدا و سیما همراه با مراسم اعطای دومین دوره جایزه مدیریت مالی در محور ها و اهدافی شامل: نقش حسابداران و مدیران مالی در ارتقای عملکرد سازمان،نقش حسابداری و مدیرت مالی در توسعه اقتصادی،نقش مدیران مالی در توسعه و پیشرفت بنگاه‌های کشور،مدیریت سود از طریق تجدید ارائه صورت‌های مالی،محتوای اطلاعاتی صورتهای مالی- رابطه صورت‌های مالی با اهداف گزارشگری مالی و.... برگزار شد.


گفتنی است، در این همایش طیف های مختلف از بازار سرمایه کشور از جمله کارگزاران، مدیران مالی، حسابرسان، اساتید برجسته دانشکده های مدیریت و اقتصادی، سرمایه گذاران نهادی و ... حضور داشتند که به منظور تامین تخصصی نیازهای شرکت‌کنندگان در کنفرانس، اساتید داخلی و خارجی به ارائه سخنرانی و برگزاری کارگاه‌های آموزشی پرداختند.
شایان ذکر است، مدیران عامل و مالی شرکت های تولیدی و صنعتی، خدماتی، بانکی ایران و برخی از کارشناسان مالی بانک توسعه اسلامی از کشورهای مالزی و ترکیه نیز حضور داشتند.
در این کنفرانس شرکت توسعه نرم افزاری رقم سازان نسبت به معرفی دو بخش از محصولات خود اقدام نمود:

  •  معرفی سیستمهای برنامه ریزی منابع سازمانی (ERP)
  • معرفی سیستمهای وفاداری مشتریان (ERP)

 


همچنین صدور کارت کنفرانس و کنترل تردد توسط تیم همایشها و کنفرانسهای شرکت رقم سازان صورت پذیرفت.